Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: File
lt: Failas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Webform
lt: Web forma

en: Error message
lt: Klaidos žinutė
