Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: File
nl: Bestand

en: Active
nl: Actief

en: Basic
nl: Basis

en: Expire
nl: Vervallen

en: Webform
nl: Formulier

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Custom page
nl: Aangepaste pagina

en: Validity
nl: Geldigheid

en: Webform Submission
nl: Formulierinzending

en: Development settings
nl: Ontwikkel-instellingen

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld
