Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: File
tr: Dosya

en: Active
tr: Etkin

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Basic
tr: Temel

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Hash
tr: Karma

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları
