Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: File
pl: Plik

en: Active
pl: Aktywne

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Expire
pl: Wygasa

en: Webform
pl: Formularz

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Hash
pl: Hasz

en: Webform Submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne
