Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: File
cy: Ffeil

en: Active
cy: Gweithredol

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Error message
cy: Neges wall
