Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Active
el: Ενεργό

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Basic
el: Βασική

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Hash
el: Κατακερματισμός
