Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: File
he: קובץ

en: Active
he: פעיל

en: Basic
he: בסיסי

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Validity
he: תוקף
