Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Enable debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆಯನ್ನು ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
