Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: File
lv: Fails

en: Active
lv: Aktīvs

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Basic
lv: Pamata

en: Webform
lv: Webforma

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Webform Submission
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegums
