Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: File
sv: Fil

en: Active
sv: Aktiv

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Expire
sv: Upphör

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
