Webform Protected Downloads (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: File
uk: Файл

en: Active
uk: Активно

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Basic
uk: Основні

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Webform
uk: Вебформа

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Custom page
uk: Сторінка користува

en: Hash
uk: Геш

en: Validity
uk: Придатність

en: Webform Protected Downloads
uk: Захищені завантаження Вебформ

en: Webform Submission
uk: Надсилання веб-форм

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено
