Webform Publish (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Published
be: Апублікавана

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Webform
be: Анкета
