Webform Publish (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Edit
cy: Golygu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Not published
cy: Heb ei gyhoeddi

en: Webform
cy: Ffurf gwe
