Webform Publish (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Edit
sk: Upraviť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Webform
sk: Webformulár
