Webform Publish (1.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Edit
ca: Edita

en: Published
ca: Publicat

en: Not published
ca: No publicat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Edit @title
ca: Edita @title
