Webform Publish (1.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Published
da: Udgivet

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Webform
da: Webformular

en: Edit @title
da: Redigér @title
