Webform Publish (1.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Not published
de: Nicht veröffentlicht

en: Webform
de: Webformular

en: Edit @title
de: @title bearbeiten
