Webform Publish (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Status
et: Olek

en: Edit
et: Muuda

en: Published
et: Avaldatud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Webform
et: Veebivorm
