Webform Publish (1.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Webform
fa: فرم ساز
