Webform Publish (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Status
fr: État

en: Edit
fr: Modifier

en: Published
fr: Publié

en: Not published
fr: Non publié

en: Edit @title
fr: Modifier @title
