Webform Publish (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Edit
gl: Editar

en: Published
gl: Publicado

en: Not published
gl: Non publicado

en: Webform
gl: Formulario web
