Webform Publish (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Edit
he: עריכה

en: Published
he: מפורסם

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Edit @title
he: עריכת @title
