Webform Publish (1.0.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Edit
ja: 編集

en: Published
ja: 掲載

en: Not published
ja: 非掲載

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Edit @title
ja: @title を編集
