Webform Publish (1.0.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Webform
nl: Formulier

en: Edit @title
nl: Wijzig @title
