Webform Publish (1.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Published
pl: Opublikowane

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Webform
pl: Formularz

en: Edit @title
pl: Edytuj @title
