Webform Publish (1.0.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Edit
ru: Редактировать

en: Published
ru: Опубликовано

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Edit @title
ru: Редактировать @title
