Webform Publish (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Published
sv: Publicerad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Edit @title
sv: Redigera @title
