Webform Publish (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Edit
vi: Sửa

en: Published
vi: Đã công bố

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Edit @title
vi: Sửa @title
