Webform Publish (1.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Published
fi: Julkaistu

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Edit @title
fi: Muokkaa @title
