Webform Publish (1.0.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Not published
hu: Rejtett

en: Webform
hu: Űrlap
