Webform Publish (1.0.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Status
it: Stato

en: Edit
it: Modifica

en: Published
it: Pubblicato

en: Not published
it: Non pubblicato

en: Edit @title
it: Modifica @title
