Webform Publish (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Edit
lv: Labot

en: Published
lv: Publicēts

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Webform
lv: Webforma
