Webform Publish (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Edit
uk: Редагувати

en: Published
uk: Опубліковано

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Webform
uk: Вебформа

en: Edit @title
uk: Редагувати @title
