Webform QR Code Element (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image settings
pt: Definições da imagem

en: Webform
pt: Formulário

en: Examples
pt: Exemplos

en: QR Code
pt: Código QR

en: About
pt: Sobre
