Webform QR Code Element (1.1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Underlined
bo: འོག་ཐིག་ཅན

en: Italic
bo: གསེག་བྲིས

en: About
bo: གསལ་བཤད
