Webform QR Code Element (1.1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: optional
da: valgfri

en: Size
da: Størrelse

en: Image settings
da: Billedindstillinger

en: Font
da: Skrift

en: Text
da: Tekst

en: Webform
da: Webformular

en: Examples
da: Eksempler

en: Bold
da: Fed

en: Underlined
da: Understreget

en: Italic
da: Kursiv

en: About
da: Om

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
