Webform QR Code Element (1.1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Text
el: Κείμενο

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: Bold
el: Έντονα

en: Underlined
el: Υπογραμμισμένα

en: Italic
el: Πλάγια

en: About
el: Περί

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
