Webform QR Code Element (1.1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Size
gl: Tamaño

en: Image settings
gl: Axustes da imaxe

en: Font
gl: Fonte

en: Text
gl: Texto

en: Webform
gl: Formulario web

en: Examples
gl: Exemplos

en: Bold
gl: Negriña

en: Underlined
gl: Subliñado

en: Italic
gl: Cursiva

en: About
gl: Información

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
