Webform QR Code Element (1.1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: optional
id: opsional

en: Size
id: Ukuran

en: Image settings
id: Pengaturan gambar

en: Font
id: fonta

en: Text
id: Teks

en: Examples
id: Contoh

en: Bold
id: Tebal

en: Underlined
id: Digarisbawahi

en: Italic
id: Miring

en: About
id: Tentang

en: This field supports tokens.
id: Bidang ini mendukung token.
