Webform QR Code Element (1.1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: Image settings
it: Impostazioni immagine

en: Font
it: Carattere

en: Text
it: Testo

en: Examples
it: Esempi

en: Bold
it: Grassetto

en: Underlined
it: Sottolineato

en: Italic
it: Corsivo

en: About
it: Informazioni

en: This field supports tokens.
it: Il campo accetta i token.
