Webform QR Code Element (1.1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Size
ja: サイズ

en: Image settings
ja: 画像の設定

en: Font
ja: フォント

en: Text
ja: テキスト

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Examples
ja: 例

en: Bold
ja: ボールド

en: Underlined
ja: 下線

en: Italic
ja: イタリック

en: About
ja: アバウト

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。
