Webform QR Code Element (1.1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Size
ne: आकार

en: Text
ne: अक्षर

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Bold
ne: बोल्ड

en: Underlined
ne: रेखांकित

en: About
ne: बारेमा
