Webform QR Code Element (1.1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: Bold
ug: توم

en: Underlined
ug: ئاستىنقى سىزىق

en: Italic
ug: يانتۇ

en: About
ug: ھەققىدە
