Webform QR Code Element (1.1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: optional
vi: tùy chọn

en: Size
vi: Dung lượng

en: Font
vi: Phông chữ

en: Text
vi: Văn bản

en: Examples
vi: Ví dụ

en: Bold
vi: In Đậm

en: Underlined
vi: Gạch chân

en: Italic
vi: In Nghiêng

en: About
vi: Giới thiệu

en: X position
vi: Vị trí X

en: Y position
vi: Vị trí Y
