Webform QR Code Element (1.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: optional
ar: اختياري

en: Size
ar: الحجم

en: Image settings
ar: إعدادات الصورة

en: Text
ar: نص

en: Examples
ar: أمثلة

en: Underlined
ar: مسطر

en: Italic
ar: مائل

en: About
ar: حول
