Webform QR Code Element (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Size
az: Ölçü

en: Image settings
az: Şəkil parametrləri

en: Text
az: Mətn

en: Underlined
az: Altı xəttli

en: About
az: Haqqında
