Webform QR Code Element (1.1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Size
eo: Grandeco

en: Font
eo: Tiparo

en: Text
eo: Teksto

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Underlined
eo: Substrekita
