Webform QR Code Element (1.1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: optional
fa: اختیاری

en: Size
fa: اندازه

en: Image settings
fa: تنظیمات تصویر

en: Font
fa: فونت

en: Text
fa: متن

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Bold
fa: برجسته

en: Underlined
fa: زیرنویس شده

en: About
fa: درباره

en: This field supports tokens.
fa: این فیلد از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.
