Webform QR Code Element (1.1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: optional
fi: valinnainen

en: Size
fi: Koko

en: Image settings
fi: Kuva-asetukset

en: Font
fi: Fontti

en: Text
fi: Teksti

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Underlined
fi: Alleviivattu

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: About
fi: Tietoja

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
