Webform QR Code Element (1.1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Size
he: גודל

en: Image settings
he: הגדרות תמונה

en: Font
he: גופן

en: Text
he: טקסט

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Bold
he: מודגש

en: Underlined
he: עם קו תחתי

en: Italic
he: אלכסון

en: About
he: אודות

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
